piątek, 20 lutego 2015

Trochę kultury

 Trochę kultury kurwa, by się powiedziało, ale mnie zatkało. Było tak wracałam z Małą ze spaceru, piękne słońce, ciepło w powietrzy czuć wiosnę, wdrapałam się z wózkiem na kładkę, i tak sobie przystanęłam po lewej stronie kładki, żeby se po prostu postać, zrobić zdjęcie cienia, podrapać się za uchem, nie ważne. Z naprzeciwka, idzie para w wózkiem, on pcha ona go pod ramię dzielnie trzyma. Ja dalej stoję, nie ruszam się, tak stoję do ominięcia, a on jedzie prosto na mnie w ostatniej chwili mnie omija i mówi : JESTEŚMY W POLSCE.  No tak mnie zamurowało, że nawet nie spojrzałam na niego, usłyszałam tylko jak jego kobieta/żona/dziewczyna/nałożnica mówi : USPOKÓJ SIĘ. Dopiero jak się oddalaliśmy od siebie pomyślałam że mogłam  powiedzieć : WŁAŚNIE WIDAĆ. Ale było już po ptokach. Nic po nim to pewnie spłynęło jak po kaczce, a ja resztę drogi już rozkminiałam.  Myślę sobie kurde zawsze staram się przestrzegać reguł na drogach, ruchomych schodach itd. ale ja stałam. No nic później pomyślałam że facet miał może zły dzień, albo stał się dopiero co tatusiem i taki dumny i zestresowany, że odreagował i tak myślę i myślę a potem doszłam do wniosku, że nawet jak bardzo by nie był zestresowany i czy cokolwiek innego to nic nie tłumaczy chamstwa i buractwa. I szkoda mi tej jego laski, bo chłopak w sumie wygląda na takiego którego to wychował tatuś z zimnym łokciem i mamusia w panterce i tipsikach, o ile tu w ogóle można mówić o wychowaniu. A już na samym końcu całej tej rozkminy, upomniałam samą siebie żeby go nie oceniać i mieć go w dupie i jeszcze na koniec końca naszło mnie współczucie dla jego rodziny o ile i ona nie jest taka sama.
Bo to był cham i prostak.


3 komentarze:

 1. Ludzie są chamscy. I wszędzie lubią wtrącić swoje 3 grosze. Przekonasz się nie raz. np. gdy starsza pani z wielkim oburzeniem będzie Ci robiła wykład jak źle wychowałaś swoje dziecko bo przegoniło gołębie albo gdy w centrum handlowym będziesz jechała wózkiem windą dla matek z wózkami a ludzie będą Ci się wpychać i jeszcze mieć pretensje że za dużo miejsca zajmujesz w windzie( która de facto jest dla Ciebie a nie dla ich leniwych tyłków, które powinny jechać ruchomymi schodami!) Najlepiej mieć na takich ludzi (za przeproszeniem) wyjebane! To są smutni i nieszczęśliwi ludzie, którzy w ten sposób próbują się dowartościować :)
  Ament!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tego są jeszcze pełni pychy i wszechobecnego buractwa

   Usuń
 2. Marzy mi się żeby czasami ktoś lub coś ich oświeciło, ale nie wyobrażam sobie jakich rozmiarów musiałoby to być światło.

  OdpowiedzUsuń